خرید دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه, اشلای

زمان مطالعه 17 دقیقه
خرید دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه, اشلای

یک کارآموز اصولا می‌تواند دو هدف را دنبال کند

1. بعد از یادگیری این تکنیک، خود نیز به تلقیح و تولید ملکه پرداخته و آن‌ها را به فروش رساند، که این بحث در کشورمان اشباع شده و تولیدکنندگان یکی بعد از دیگری در حال فروش دستگاه تلقیح خود هستند و کم کم یا زنبورداری را ترک می‌کنند و یا نهایتا به دنبال تولید ژل و زهر و محصولات دیگر زنبورعسل می‌روند که در هر صورت پس از صرف چند سال زمان و میلیون‌ها تومان هزینه، یا به خاطر استفاده از دستگاه‌های بی‌کیفیت ایرانی موفق به کار نشده‌اند و یا به خاطر کمبود نیاز بازار به ملکه‌های تلقیح شده و اشباع این محصول، حالا باید به دنبال کسی باشند که همان دستگاه را که برای خودشان هیچ سودی نداشته است، به او بفروشند.

2. حداقل فقط برای زنبورستان خود ملکه‌های تلقیح مصنوعی تولید کنند تا زنبورستان خود را اصلاح کرده باشند که این نیز به خاطر درک نادرست از روش اصلاح زنبورستان است. بسیاری از این افراد فکر می‌کنند که وقتی تلقیح را یاد بگیرند، آنگاه ملکه‌های خود را تلقیح کرده و باعث اصلاح زنبورستان خود خواهند شد. در حالی که اینگونه نبوده و نیاز به هزینه‌های فراوان نیست و بهترین و ساده‌ترین راه این است که هر دو الی سه سال یک لاین خالص خریداری کرده (حتی به صورت اشتراکی با چند زنبوردار دیگر) و از تخم‌های آن ملکه برای تولید ملکه‌های باکره استفاده نماید و بعد اصلا مهم نیست که این ملکه‌ها با چه نر‌هایی جفت خواهند خورد، چون نهایتا از سال دوم به بعد نر‌های زنبورستان غالبا از نوع اصلاح شده می‌باشد و تا ۹۵ درصد موفقیت به همراه خواهد داشت.

 

توجه! توجه! توجه!

کارآموزانی که به هر دلیل در کار خود موفق نبوده اند، چه از ما دستگاه آلمانی و آموزش رایگان دریافت کرده‌اند و چه از شرکت‌های دیگر دستگاه ایرانی و آموزش غیررایگان دریافت کرده اند، لطفا برای فروش دستگاه یا ملکه‌های خود، با ما تماس نگیرید، زیرا بنده قبل از آنکه شما را به پرداخت هزینه کلاس و خرید ترغیب کرده باشم، مشکلات پیش روی شما را تشریح کرده‌ام (مثل متن بالا) و هرگز مثل شرکت‌های دیگر به شما قول سود زیاد و درآمد نجومی نداده ام، پس قبل از آنکه کسی شما را هیجان زده کند، لطفا کمی فکر کنید.

یک کارآموز در سال اول و دوم تقریبا چیزی برای فروش نخواهد داشت. در سال سوم و چهارم تعدادی در حد ۲۰ الی ۵۰ عدد و در سال ۵ به بعد بیشتر از ۷۰ عدد آماده فروش خواهد شد. البته این به این معنی نیست که برای تمام تولیدات ایشان حتما مشتری وجود خواهد داشت و بازاریابی مشکل بعدی ایشان خواهد بود. کمترین درخواست بنده از شما این است که اگر کمتر از ۵ سال تجربه زنبورداری دارید، به هیچ وجه به خرید دستگاه و آموزش تلقیح فکر نکنید.

 

خرید دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه, اشلای

 

آیا دوست دارید با یک بار آموزش، ملکه‌های زنبورستانتان را همیشه خودتان تلقیح کنید؟

پیشنهاد ما به شما، آموزش رایگان ۰ تا ۱۰۰ تلقیح مصنوعی ملکه زنبورعسل در سایت ما و نیز خرید بهترین دستگاه تلقیح مصنوعی دنیا از تنها نمایندگی موجود در خاورمیانه می‌باشد.

 

مسلما لازمه داشتن یک زنبورستان موفق، داشتن زنبورهایی با کیفیت بالاست و برای حفظ و ارتقاء این کیفیت شما ۲ وظیفه مهم و کلیدی پیش رو خواهید داشت:

1. خرید ملکه‌های مناسب و اصلاح شده به عنوان لاین‌های مادری و پدری

2. تولید و تکثیر ملکه‌های اصلاح شده و تجاری از این لاین‌ها بدون اختلاط با نرهای بی‌کیفیت موجود در محیط که این مهم به هیچ وجه بدون تلقیح مصنوعی ملکه زنبورعسل امکانپذیر نمی‌باشد.

 

چرا از این تکنیک استفاده می‌کنیم؟

این تکنیک هر روز بیشتر از روز قبل اهمیت و برتری خود را نسبت به بقیه روش‌ها نشان می‌دهد. تلقیح مصنوعی ملکه سال هاست که در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار گرفته و به هیچ وجه روشی بهتر از آن به منظور کنترل باروری ملکه زنبورعسل پیشنهاد نشده است.

تحقیقات اثبات نموده است که به هیچ وجه عملکرد یک ملکه تلقیح مصنوعی شده به صورت صحیح، کمتر از یک ملکه جفت طبیعی نبوده، بلکه میانگین موفقیت تلقیح مصنوعی با ۹۵ درصد بیشتر از جفت طبیعی با ۷۰ درصد می‌باشد. پس بدون شک تنها راه اصلاح و زنبورداری صنعتی، روش تلقیح مصنوعی است.

تلقیح مصنوعی ابزاری برای اصلاح نژاد است. همچنین این تکنیک امکان ایجاد تلاقی‌های جدید را برای اهداف تحقیقاتی فراهم می‌کند. رفتار جفت گیری در زنبور عسل بسیار تصادفی و کنترل آن مشکل است. ملکه زنبورعسل در هنگام پرواز با تعداد زیادی زنبور نر جفت گیری می‌کند. ملکه باکره به سمت منطقه تجمع نرها پرواز می‌کند که در این منطقه تعداد ۱۰ هزار تا ۳۰ هزار زنبور نر با منابع ژنتیکی مختلف حضور دارند.

 

یادگیری تلقیح مصنوعی، کار آسان یا دشوار؟

یادگیری تکنیک تلقیح مصنوعی نیاز به آموزش خوب، وسایل بسیار دقیق، تمرین و کار عملی، مهارت داشتن در انجام کارهای ظریف، بهداشت خوب، صبر و تعهد دارد. شروع این کار می‌تواند سخت و خسته کننده باشد، اما دقت و ظرافت در انجام کار بسیار ضروری است. دانش زنبور داری، مهارت در پرورش فراوان زنبورهای نر بالغ و ملکه‌های باکره نیز برای تلقیح مصنوعی ضروری است.

برای به دست آوردن مهارت عملی و مهارت دستی، توجه به جزئیات ضروری است. مراقبت‌های ملکه قبل و بعد از تلقیح مصنوعی نیز نقش اساسی در موفقیت تلقیح مصنوعی دارد. برای به دست آوردن اعتماد به نفس کافی در تلقیح مصنوعی، حداقل باید ۵۰ ملکه را در شروع کار تلقیح کنید.

 

خرید دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه, اشلای

 

چه تجهیزاتی برای تلقیح مصنوعی ملکه نیاز است؟

ابزارهای تلقیح مصنوعی تخصصی، و از نظر کیفیت و قیمت بسیار متنوع هستند. این تکنیک نیاز به دقت و صحت بالا در تنظیمات دستگاه دارد که تعیین کننده سهولت و تکرار تلقیح مصنوعی است.

طی سال‌های گذشته و با شروع این تکنیک در کشور، به دلیل در دسترس نبودن دستگاه‌های با کیفیت برای تلقیح، همه‌ی دانش آموختگان این تکنیک، از داشتن دستگاه باکیفیت محروم بودند و به دلیل استفاده از دستگاه بی‌کیفیت بعضی از شرکت ها، به جز انگشت شماری از آن‌ها، بقیه این عزیزان بهره‌ای از این آموزش نبرده و عملا تلقیحی انجام نداده اند.

امیدواریم که با ورود بهترین دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه جهان به کشورمان که به همت مدیرعامل شرکت صورت گرفته، شاهد جهش بزرگی در امر تلقیح باشیم.

 

آموزش رایگان تئوری کار بدون شروط عجیب و قریب!

شاید در متن قراردادهای آموزش تلقیح مصنوعی بعضی از شرکت‌ها دیده باشید که کارآموز اجازه ندارد تا تلقیح را به کسی آموزش دهد و یا به خاطر یک آموزش ساده و رایگان باید هزینه و وقت زیادی تلف نماید. اما شرکت ما قصد ندارد که همچون شرکت‌های دیگر، هزینه هنگفت از کارآموزان گرفته و از طرف دیگر آن‌ها را از آموزش دادن به دیگران منع کند.

همچنین به کارآموز القا و اجبار می‌شود که باید از آموزش دهنده تعداد زیادی ملکه تلقیحی خرید نماید که ما چنین اجباری را نداریم.

حتی کارآموز اگر قطعاتی از دستگاه بی‌کیفیتش را از دست بدهد، باید برای جایگزین کردن آن به شرکت آموزش دهنده التماس کند و جواب پس بدهد که این رویه در شرکت ما وجود ندارد و خرید ابزار خراب شده نه تنها برای کارآموز بلکه برای عموم مردم میسر است، در حالی که آن شرکت ها، دستگاه و ابزار جانبی را فقط به کارآموزان خود ارائه میدهد و نه به عموم زنبورداران.

دستگاه شرکت ما محصول آلمان می‌باشد که بهترین دستگاه از نظر مادر تلقیح ملکه زنبور عسل دنیا یعنی خانم سوزان کوبی (Susan Cobey) می‌باشد و هیچ قطعه غیر اصل در آن به کار نرفته است. در تصویر بالا، خانم کوبی را در حال کار با این مدل از دستگاه مشاهده می‌فرمایید.

آموزش تئوری تکنیک به صورت رایگان روی سایت در اینجا موجود بوده و همه می‌توانند از آن بهره ببرند تا پیش زمینه‌ای باشد برای آموزش عملی. عموم زنبورداران بعد از خواندن تئوری رایگان، تصمیمات سنجیده بعدی را خواهند گرفت تا اگر توانایی این کار را دارند، درخواست کلاس رفع اشکال یک روزه و خرید دستگاه را نمایند. به دلیل یک روزه بودن کلاس رفع اشکال، هزینه اسکان و تلفات وقت وجود نخواهد داشت.

 

خرید دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه, اشلای

 

این آموزش برای چه کسانی مناسب است؟

تمامی عزیزانی که تجربه کار زنبورداری را دارند، چه خانم و چه آقا، در هر شرایط تحصیلی و در محدوده سنی ۱۵ تا ۵۵ سالگی، توانایی یادگیری این تکنیک را دارند. دوستانی که لرزش شدید دست دارند، در انجام این کار موفق نخواهند بود.

 

محتوای آموزشی دوره

آنچه در کلاس رفع اشکال آموزشگاه ما خواهید آموخت، شامل آموزش تئوری و عملی پرورش ملکه زنبورعسل، آموزش اسپرم گیری و آموزش تلقیح مصنوعی ملکه زنبورعسل خواهد بود.

شرکت ما تضمین می‌نماید که تمامی کارآموزان به خوبی کار اسپرم گیری و تلقیح مصنوعی ملکه زنبورعسل را آموزش ببینند، ولی سرعت عمل و تسلط کامل بر این تکنیک مستلزم تمرین مکرر از سوی خود کارآموز می‌باشد که این به علاقه و پشتکار شخص بستگی کامل دارد.

 

اعتبار دوره

هر کارآموز در پایان دوره آموزشی خود، یک گواهینامه رسمی و معتبر از آموزشگاه دریافت می‌نماید که مورد تایید سازمان جهاد کشاورزی و فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد و در صورت نیاز می‌تواند از تسهیلات بانکی با عنوان راه اندازی و یا توسعه ایستگاه تلقیح مصنوعی و تولید لاین مادری ملکه زنبورعسل اصلاح شده استفاده نمایند. همچنین این مدرک سندی مهم برای درخواست صدور پروانه بهره برداری ایستگاه پرورش ملکه به روش تلقیح مصنوعی تلقی می‌شود.

 

خدمات تشویقی

ما برای تمامی شرکت کنندگان در دوره‌های آموزشی، یک سال پس از دوره، ۴ ساعت را برای برطرف نمودن و تکرار دوباره جزئیاتی که احتمالا فراموش کرده باشد، به صورت گروهی در نظر خواهیم گرفت که این دوره یک روزه هیچ گونه هزینه‌ای برای کارآموزان در بر نخواهد داشت.

از خدمات دیگر شرکت ما، جذب مشتری و بازاریابی برای بهترین کارآموزانمان خواهد بود که در این راستا با برخی از عزیزان کارآموز، عقد قراردادهایی هم به منظور فروش محصول تولید شده آن‌ها بعد از تست کیفیت ملکه‌های تولیدیشان خواهیم داشت که این باعث تشویق کارآموزان و کمک در عرصه تولید ملکه لاین مادری در کشور خواهد بود.

البته با توجه به کوتاه بودن زمان پرورش ملکه و زنبور نر، متقاضیان باید حتما زودتر از فصل فعالیت زنبورها در منطقه استان همدان، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند تا هماهنگی‌های لازم جهت گذراندن یک دوره آموزشی موفق انجام شود.

 

اطلاعات دوره‌ها

مدرس: مهندس رحمان رحمانی پرست، کارشناس تلقیح مصنوعی ملکه زنبورعسل

هزینه: دوره آموزشی یک روزه 5.000.000 تومان

ایاب و ذهاب: فقط شامل ناهار می‌باشد

ظرفیت: ۲ تا ۵ نفر

مدت: مجموعا ۸ ساعت کلاس عملی در طول ۱ روز کامل کاری

تاریخ برگزاری: از اول اردیبهشت لغایت اول مرداد هر سال

ساعت برگزاری: از ۸ صبح تا ۵ بعدازظهر آموزش و یک ساعت تایم استراحت

محل برگزاری: استان همدان، شهرستان اسدآباد، کیلومتر ۳ جاده کرمانشاه

 

خرید دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه, اشلای

 

دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل Schley و مشخصات آن

بدون شک این دستگاه بهترین دستگاهی می‌باشد که در دنیا وجود دارد و نواقص هیچ یک از دستگاه‌های داخلی و یا حتی خارجی را نداشته و مورد استفاده تمام بزرگان صنعت تلقیح ملکه در دنیا قرار می‌گیرد.

با توجه به اینکه تولید قول صنعتی دنیا یعنی کشور آلمان می‌باشد و بیشترین طرفدار را در دنیا دارد، از قیمت بالاتری نسبت به دستگاه‌های خارجی دیگر و یا داخلی برخوردار است.

شاید به گوش شما خورده باشد که فلان شرکت دستگاهی ساخته که از سوی فلان مرکز تحقیقات مورد تایید قرار گرفته و برای شروع دوره‌های تلقیح ملکه به عنوان یک دستگاه مدرن پیشنهاد شده است، اما باید توجه نمود که اولا آن مرکز این دستگاه را برای شروع کار تلقیح ساخته، نه برای کار حرفه‌ای و آن هم پیشنهاد! شده و نیز اینکه این یک بار پیشنهاد در مقابل هزاران بار تحسین و جوایز و تائیدیه‌های بین المللی که دستگاه Schley در طول ۳۵ سال فعالیت دریافت نموده، واقعا هیچ است و هیچ.

به دلیل اینکه دستگاه به جز حالت پک کامل، به صورت قطعات مجزا نیز ارائه می‌شود، زنبوردارانی که مایل به خرید پک کامل نیستند می‌توانند فقط قطعات مورد نیاز خود را با قیمت کمتر خرید نمایند.

 

مزایای قابل توجه دستگاه تلقیح Schley

  • تمامی قطعات دستگاه از قابلیت انعطاف‌پذیری بالا و سفارشی‌سازی کامل برخوردار می‌باشد.
  • استفاده و نصب هر نوع سرنگ تلقیح و نیش گیر بر روی دستگاه امکان‌پذیر می‌باشد.
  • در اختیار بودن فضایی کاملا مناسب برای جمع آوری اسپرم بدون باز کردن قطعات.
  • بهرمندی از حجم کم با کارایی بسیار زیاد.
  • برخورداری از دقیق‌ترین و مطمئن‌ترین سرنگ تلقیح موجود در جهان.
  • برخورداری از بهترین نوع حلقه نیش گیر که مشکلات باز کردن مجرای ورودی کانال انتقال اسپرم را تا ۷۰ درصد کاهش می‌دهد و از آسیب به ملکه جلوگیری می‌کند.
  • داشتن امتیاز قیمتی کاملا مناسب و شرکتی و نیز موجود بودن تمام لوازم یدکی این دستگاه در داخل کشور.
  • بهره مندی از سیستم هاربو برای جمع آوری و تزریق اسپرم که آلودگی و مشکلات حاصل از لرزش دست را به حداقل رسانده و از خستگی تلقیح کار جلوگیری می‌کند.
  • بهرمندی از لوپ آلمانی باکیفیت برای انجام دقیق پروسه حساس اسپرم گیری و تلقیح.
  • بهرمندی از ۵ سال گارانتی قطعات سخت دستگاه.

 

نحوه‌ی تحویل یا ارسال

تحویل حضوری (بیشترین تضمین): بدون شک دریافت حضوری، هم برای ما و هم برای خریداران عزیز بهتر است، چرا که هم ما با خیال راحت و بدون حاشیه دستگاه را تحویل می‌دهیم و هم خریدار محترم هنگام دریافت از وضعیت دستگاه مطلع گشته و نیز دستگاه را به سلامت به مقصد خواهد رساند.

ارسال با پست (بیشترین استقبال): ارسال با پست بسیار راحت می‌باشد. همچنین به دلیل بیمه کردن بسته ارسالی دیگر نگران مشکلی نخواهید بود.

 

مدت زمان تحویل سفارش‌ها

کلیه سفارشات بین ۲ الی ۵ روز کاری بعد از ارسال به دست شما خواهند رسید.

دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *