دانلود آموزش کامل تلقيح مصنوعی ملکه زنبور عسل

زمان مطالعه 1 دقیقه
تلقیح ملکه زنبور عسل

تلقیح مصنوعی یکی از تکنیک‌های نوین زنبورداری در کشور عزیزمان ایران و دنیاست که برای کنترل کمی و کیفی کلنی‌های تولیدی و بحث اصلاح ژنتیک زنبور عسل بسیار حیاتی می‌باشد. به خاطر مشکلاتی که مسئله ایزولاسیون منطقه جفت گیری ملکه دارد، این تکنیک بسیار کارآمد و مقرون به صرفه می‌باشد.

تلقیح ملکه زنبور عسل
تلقیح ملکه زنبور عسل

هم کنون در کشورهای مختلف من جمله ایران، تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل در حال بهبود کیفی و کمی می‌باشد که این را مدیون محققان این رشته دوست داشتنی هستیم. در همین راستا برای شما فایل آموزشی در مورد تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل تهیه کرده‌ایم که آن را به شما دوست داران این صنعت تقدیم می‌کنیم.

دانلود

6 دیدگاه
  • باسلام مطالب عالین ممنون آیا برای تلقیح مصنوعی کلاس آموزشی دارید؟

  • بسیار بسیار عالی من تازه کار هستم و ۱۱کندو دارم..از خراسان رضوی شهرستان خلیل آباد.شهر کندر.اگه کندو یا وسایلی خواسته باشیم میتونید برامون بفرستید.من یک جوان سی و دو ساله هستم فوق دیپلم برق صنعت ولی چون تصادف کردم ویک پام خیلی کوچیکتر شده دیگه هیچ کاری از دستم بر نمیاد حالا از پار سال وارد این شغل شدم اگه واستون مقدوره کمی حمایت‌کننده کنید.

  • باتشکر وسپاس فراوان از مدیریت محترم سایت. من خیلی دنبال فیلمهای مربوط به زنبور برای دانلود گشتم تا بالاخره به این سایت برخوردم. از اینکه مارو هم در جریان اخبار واطلاعات زنبورداری قرار میدین بسیار سپاسگذارم وبراتون آرزوی توفیق روز افزون دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *