آزمایشگاه محصولات زنبورعسل

زمان مطالعه 2 دقیقه
آزمایشگاه محصولات زنبورعسل

تنوع فرآورده‌های زنبورعسل مانند عسل، ژل رویال، گرده گل، بره موم, عسل و زهر زنبورعسل و تولید بیش از ۵۵ نوع عسل تک گیاه ایران با ویژگی‌های فیزیکوشیمیایی بسیار متفاوت از یک سو, و تقلبات بیشمار در این زمینه به لحاظ تولید عسل‌های بی‌کیفیت از سوی دیگر, باعث شده است که انجام آزمون‌ها جهت اصالت‌سنجی و کیفیت‌سنجی, نیازمند آزمایشگاهی تخصصی و باتجربه باشد. آزمایشگاهی که تجربه و تخصص کافی در زمینه آزمون‌های مواد غذایی را داشته باشد و انجام این آزمون‌ها به صورت روتین توسط آزمونگرها انجام شود.

متاسفانه نبود تخصص عسل‌شناسی در بسیاری از آزمایشگاه‌ها باعث شده که دقت و صحت آزمون‌های عسل در آزمایشگاه‌های غیرتخصصی با مشکلات زیادی مواجه شود و باعث ایجاد اطلاعات آشفته‌ای در بازار عسل گردد.

ما با هدف ایجاد آزمایشگاهی تخصصی برای محصولات زنبورعسل که توانایی تجهیزاتی، فنی و تجربی کافی برای انجام آزمون‌های محصولات زنبورعسل داشته باشد, این شرایط را ایجاد نموده ایم تا بتوانیم سهمی در ساماندهی این بازار ایفا نماییم.

این آزمایشگاه جزو مجهزترین و دقیق‌ترین آزمایشگاه‌های عسل در سطح ایران می باشد که می‌تواند با دقت و صحت بالا, آزمون‌های مختلف محصولات زنبورعسل را انجام دهد.

ما در آزمایشگاه عسل شناسی, تلاش می کنیم تا شما عزیزان از عملکرد ما راضی بوده و به کمک و تایید شما, روزی به عنوان بهترین آزمایشگاه عسل ایران شناخته شویم.

 

لیست خدمات آزمایشگاهی به شرح زیر می باشد.

فاکتورهای مورد آنالیز در آزمایشگاه ژل رویال

فاکتورهای مورد آنالیز در آزمایشگاه گرده گل

فاکتورهای مورد آنالیز در آزمایشگاه بره موم

فاکتورهای مورد آنالیز در آزمایشگاه عسل

فاکتورهای مورد آنالیز در آزمایشگاه موم

فاکتورهای مورد آنالیز در آزمایشگاه زهر

 

فعالیت آزمایشگاه فعلا شروع نشده است

دیدگاه شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *