دانلود فیلم قیمت انواع عسل در بازار

زمان مطالعه 2 دقیقه
دانلود فیلم قیمت انواع عسل در بازار

هر صنعتی باید قبل از اینکه شروع به فعالیت و تولید کند, ابتدا بازار هدف و قیمت های فروش محصول را مد نظر داشته باشد تا مسئله سود و زیان و نتیجه بخش بودن تولید را محاسبه کرده باشد.

بازار محصولات زنبورداری هم از این چارچوب مستثنا نیست و یک زنبوردار باید ابتدا وضعیت کشش و قیمت های بازار را زیر نظر داشته باشد.

در صنعت زنبورداری ایران که متاسفانه محصول عمدتا فقط عسل می باشد, به دلیل ظهور عسل های تقلبی و وجود نداشتن یک بازار عرضه مستقیم محصول, عامل رونق دلالی در این صنعت شده است تا عده ی زیادی از زنبورداران قادر به فروش محصول خود با قیمت مناسب نباشند.

این وضعیت باعث شده تا اکثر زنبورداران یا عسل خوب تولید کرده و آن را با قیمت ناچیز به دست دلالان بسپارند تا به خارج از کشور صادر شود و یا عسل نامناسب با قیمت کم تولید کرده و به بازار کشور تزریق شود که نهایتا نارضایتی مصرف کنندگان را به دنبال داشته و مصرف این معجون طبیعی را کاهش دهد.

در فیلم کوتاهی که برای شما آماده کرده ایم, گزارشی را خواهید دید که توسط شبکه بازار تهیه شده و قیمت انواع عسل را از زبان یک عمده فروش عسل خواهید شنید. محدوده قیمت ها از حدود 10 هزار تومان تا 200 هزار تومان متغیر می باشد. امیدوارم مورد پسند شما دوستان قرار بگیرد.

2 دیدگاه
  • با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از تغییرات داده شده به سایت و پویا نمودن آن .لطفا فیلم ها را به صورت فشرده آپلود نفرمایید تا بازدیدکنندگان به راحتی توانایی تماشای آنها را داشته باشند .تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *