زنبور عسل

افتخار مدیریت برند برتر صنعت زنبورداری کشور

نخستین اجلاس ملی برندینگ و مدیریت برند, در مرکز همایش های بین المللی رایزن تهران برگزار شد. این اجلاس به منظور افزایش دانش برندسازی محصولات معتبر شرکت های برتر ایرانی در سطح جهان و در جهت تقدیر و استفاده از تجارب رهبران بنگاه های تولیدی و اقتصادی فعال و شخصیت های حقیقی و حقوقی که به پشتوانه برند موفق و شناخته شده خود, موجب توسعه و رشد اقتصادی کشور شده‌اند, برگزار شد.

رحمانی پرست 4

این اجلاس با حضور اندیشمندان و اساتید به نام حوزه برندینگ و کسب و کار و با تکیه بر دانش به روز مجموعه های دانش بنیان حوزه مدیریت برند برگزار شد. شرکت پیشگامان پرورش ملکه الوند, با مدیریت مهندس رحمان رحمانی پرست به عنوان یکی از کارآفرینان و برندسازان موفق کشور نیز از جمله میهمانان این اجلاس بود که مورد تقدیر قرار گرفت و تندیس زرین و لوح تقدیر نخستین اجلاس ملی برندینگ و مدیریت برند کشور را دریافت نمود.

رحمانی پرست 8

شرکت پیشگامان پرورش ملکه الوند به عنوان یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین شرکت ها در حوزه تولید ملکه زنبورعسل است و رویکرد ما اصلاح نژاد همراه با بومی سازی و توسعه دانش نوین زنبورداری می باشد.

رحمانی پرست 9

امروزه انقلابی همه جانبه در صنعت زنبورداری کشور در حال رخ دادن است و هر روز استارت آپ هایی آینده نگر به بازار معرفی می شوند و ایده های فوق العاده ای را به این صنعت ارائه می دهند. صنعت زنبورداری مدام در حال تغییراتی شگفت آور است و تکنولوژی در این میان نقش اساسی را ایفاء می کند. با ظهور تکنولوژی هایی مانند داروهای ارگانیک و موثر, خوراک های حرفه ای و باکیفیت, کندوهای مناسب تر و تکنولوژی تلقیح مصنوعی ملکه زنبورعسل, علاقه کارآفرینان و ایده پردازان, روز به روز به این صنعت بیشتر می شود.

شرکت پیشگامان پرورش ملکه الوند نیز از قافله تحول در صنعت زنبورداری باز نمانده و با برنامه های منسجم در پیشبرد اهداف خود در حوزه استارت آپ ها وارد شده و تا این لحظه توانسته به صورت مستقل به دستاوردهای خاصی دست پیدا کند که از آن جمله می توان به اختراع داروی ارگانیک و بسیار موثر اپی بال برای مبارزه با کنه واروا و نیز تولید خوراک پروتئینی باکیفیت برای تغذیه کلنی های زنبورعسل اشاره نمود.

رحمان رحمانی پرست

کارشناس پرورش و تلقیح مصنوعی ملکه زنبورعسل / مخترع داروی ارگانیک ضد کنه واروا, اپی بال

5 دیدگاه

  1. سلام جناب مهندس رحمانی تبریک میگم به این افتخار جنابعالی انشاالله همیشه موفق باشید

  2. جناب رحمانی پرست از صمیم خدمت حضرعالی تبریک عرض مینمایم. و از خداوند منان توفیق روز افزون حضرتعالی را خواهانم.
    ارادتمندتون مهندس شکوهی هنرآموز زنبورداری

  3. تبریک جناب مهندس رحمانی پرست لیاقت شما بالاتر از ایناست همیشه موفق باشید

  4. سلام مهندس شما ملکه تلقیح مصنوعی کارنیکا هم برای فروش داری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا