تعدادی کلنی برای اواخر فروردین آماده تحویل می باشد. 09187214105
صفحه اصلی » زنبور عسل » دانلود » دانلود فیلم صدای ملکه باکره بعد از تولد

دانلود فیلم صدای ملکه باکره بعد از تولد

دانلود فیلم صدای ملکه باکره بعد از تولد
5 امتیاز از 11 رایدر حالت طبیعی, درون یک کلنی زنبور عسل, بیشتر از یک ملکه فعالیت نمی کند. این امر باعث می شود که چند روز مانده به تولد ملکه جدید, ملکه مادر تخمریزی خود را کاهش می دهد تا وزن بدنش کم شده و قادر به پرواز شود و تولید بچه طبیعی نماید.

معمولا چند ساعت بعد از خروج ملکه مادر از کلنی, ملکه های جوان یکی بعد از دیگری به دنیا می آیند. این لحظه ها بسیار حساس هستند زیرا ملکه ای که اول متولد می شود به دنبال دیگر رقبا گشته و آنها را با نیش زدن می کشد.

اما پیدا کردن رقبا کار ساده ای نیست, مخصوصا اگر کلنی جمعیت زیادی داشته باشد. مهمترین رقبا آنهایی هستند که همزمان با ملکه اول متولد شده اند و در حال جستجوی رقیبانشان هستند. در این حالت ملکه های جوان با ایجاد صدایی توسط بال هایشان, همدیگر را پیدا کرده و می جنگند. سپس ملکه ای که تنها مانده با ایجاد این صدا و جواب ملکه هایی که کامل شده اند ولی متولد نشده اند آنها را پیدا کرده و درون شاخون نیش می زند. در مرحله بعد ملکه جوان به دنبال شاخون هایی می گردد که شفیره های آنها کامل نشده اند و آنها را هم نیش زده و می کشد.

در فیلمی که برای شما عزیزان قرار داده ایم, مشاهده خواهید نمود که چگونه یک ملکه جوان روی شان ها راه رفته و صدا ایجاد می کند تا رقبای خود را پیدا کند.

دانلود فیلم صدای ملکه باکره بعد از تولد
5 امتیاز از 11 رایتوجه! کپی برداری از مطالب سایت جهت بازنشر، بدون ذکر لینک منبع، شرعا حرام می باشد.

لینک کوتاه این مطلب :

درباره رحمان رحمانی پرست

کارشناس زراعت و اصلاح نباتات / کارشناس پرورش و تلقیح مصنوعی ملکه زنبورعسل

یک دیدگاه

 1. با سلام و وقت بخیر
  قبل از هر چیزی باید عرض کنم که وبسایت جامع و خوبی دارید . بنده هم از همین قالب استفاده میکنم که البته کلی تغییرات در آن اعمال کردم.
  http://www.arize.ir
  خیلی خوشحال میشم اگه وقت کردید یه سری هم به سایت بنده بزنید.
  چرا که نظرتون برام ارزشمنده.
  موفق باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =

تعدادی کلنی برای اواخر فروردین آماده تحویل می باشد. 09187214105